Yürüyüş Bastonu&Batonu Watton Wt-007

Yürüyüş Bastonu&Batonu Watton Wt-007
Yürüyüş Bastonu&Batonu Watton Wt-007
Yürüyüş Bastonu&Batonu Watton Wt-007
Yürüyüş Bastonu&Batonu Watton Wt-007
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Fiyat:
82,60 TL
4.9 852
82.60 www.tahtakalecenter.com
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda


Marka                       :Watton
Ürün Kodu               :wt-007 
Boyutlar                   :53 cm ve 110 cm arasında büyütülüp küçültülebilir 
Gövde Malzemesi   :Sert Plastik ve Alüminyum Metal 
Kullanım Özellikleri :Kar Aparatı ve Bilek Kayışı 
Kutu İçeriği               :Ürün ve Aparat 
Kullanım Yeri           :Baston Kullanmaya İhtiyaç Duyduğunuz Her Yerde

YÜRÜYÜŞ BASTONU&BATONU
WT-007

Dağcılığın insan sağlığına olan olumlu etkileri kanıtlanmış olsa da insan dağcılık yaparken vücudunu zararlı bazı yükler altına sokabilir.Yürüyüşte ve dağcılıkta baton kullanmak zarar görmüş eklemlerin iyileşmesini sağlamasa da bu tip rahatsızlıkların önlenmesine önemli bir katkıda bulunabilir.Baton kullanımı eklem sakatlıklarını önlemenin dışında yükün vücudumuzun alt ve üst kısımları arasında daha eşit dağılmasını sağlayarak enerjimizi daha verimli kullanmamızı sağlar ve böylece daha geç yoruluruz. Dört saatlik bir tırmanış ve üç saatlik bir iniş gerektiren bir faaliyette baton kullanımı alt vücudumuza etki eden toplam kuvveti yaklaşık 300 ton civarında azaltacaktır.
Diz eklemlerinin ve bacak kaslarının yükünü hafifleten yaylı sistemlidir. Beden ölçülerine göre kolay bir şekilde adapte edilebilir. Rahat bir şekilde taşınması için sabitleme klipslidir. Optimum güç aktarımı için ayarlanabilir.Bunlar batonların tıbbi açıdan sağladığı yararlar. Batonlar ayrıca aşağıdaki durumlarda dengemizi sağlamamıza da yararlar.
- ıslak ve kaygan zeminde
- Kar üzerinde iz açarken
- sırtlarda, rüzgarlı ve fırtınalı havalarda
Batonlar kötü zeminde ya da havada kayıp düşmemizi önleyerek yaralanma riskimizi de düşürürler. Günümüzde dağcılar genellikle daha rahat taşınabildikleri ve zemine göre uzunluğu ayarlanabildiği için ayarlanabilir batonları tercih etmektedirler. Modern batonlar 2 ya da 3 parçadan oluşurlar ve hafif olmalarına rağmen oldukça sağlamlardır. Elinizin fazla sürtünmeye maruz kalmaması için genelde tutulan bölüm ergonomik bir dizayna sahiptir ve yükü elden bileklere aktarmak için bilek perlonları vardır.
Batonlar ayrıca doğadayken bir sığınak oluşturmak istediğinizde sığınağı ayakta tutmak için çok yardımcı olacak bir malzemelerdir. Bir tenteyi batonları bağlayıp ayakta tutarak kendinize sığınak elde edebilirsiniz.Zorlu ve farklı arazi tiplerinde, nehir geçişlerinde, ağaç köklerinin dağıldığı yerlerde ve kaygan bataklık arazilerde dengeli olmanızı sağlar. Bu arazilerde dengenizi kaybetmeden yürümek hem sizi daha az yorar hem de zamandan kazanabilirsiniz.

Ana Özellikleri
Boyutu 53 cm ve 110 cm arasında büyütülüp küçültülebilir.Ergonomik kabze, diğerlerine göre daha hafif ve soğuk havalarda rahat kullanım sağlayan sert plastik ve alüminyun metal  malzemeden üretilmiştir.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduWt-007
MarkaWatton
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Anasayfa | Haberler | En Yeni Ürünler | Üyelik Sözleşmesi | Satış Sözleşmesi | Garanti ve İade | İletişim | Toptan Satış
Al harameen ezan saati kullanım kılavuzu | Avcılık | Cree Led | 18650 PiL | Watton | Kim Buldu | Hangi Aramalarda
 
 
Kaliteli Ucuz Pilli Şarjlı Her Model Toptan Perakende EL Feneri Baston Kamp Tüfek Fenerleri Çeşitleri İçin 
0212 512 6092 

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.